Naposled aktualizováno 10. 01. 2011.

Kdo jsem?

Zde je pár základních informací o mé osobě v případě, že mě chcete kontaktovat:

  • Jméno: Vláďa

  • Bydliště: Plzeň

  • Ročník: 1978

V poslední době mám opravdu velmi málo času a nejsem proto schopný odpovídat na všechny dotazy, které dostávám. Proto vás v případě nějakých potíží se zpracováním videa odkáži na diskuzi na serveru tvfreak.sk. I já se na této stránce vyskytuji (nick vlada) a dostane se vám tam určitě odborné rady a pomoci.

Pokud přeci jenom máte dotaz, se kterým si nikdo neví rady a myslíte si, že já bych mohl být schopný poradit, napište mi e-mail, ale přečtěte si prosím následující rady.

  1. Předně Vám navrhuji tykání. Pokud souhlasíte, tykejte mi. Nejsem ještě (doufám) tak starý.
  2. Zkuste použít políčko pro vyhledávání vpravo nahoře. Plno z toho, na co se mě lidé ptají, je na mých stránkách již zodpovězeno.
  3. Zkuste zahledat v diskuzích na fórech tvfreak.sk, tvfreak.cz nebo živě.cz. Pokud umíte anglicky, zkuste také www.doom9.org a HydrogenAudio.org.
  4. Týká li se Váš problém konkrétního videa, bude potřebné sdělit mi o něm co nejvíce informací. Zanalyzujte jej proto programem MediaInfo a informace o videu poté přiložte k popisu problému.
  5. Pro ilustraci problému je často nejvhodnější poslat screenshot programu. K sejmutí obrazovky je ideální použít program XnView (Nástroje -> Snímání obrazovky), kde je také následně možné obrázek ořezat a uložit jej ve formátu PNG. Formát JPEG není pro screenshoty vhodný.
  6. Pro uložení snímku z videa je asi nejvhodnější použít přehrávač MPC-HC (Soubor -> Uložit obrázek).

A zde již tedy je moje e-mailová adresa:

e-mail: vladovi@atlas.cz
Pokud máte nějaký dotaz nebo přípomínku, neváhejte mě kontaktovat.